Hidely

Android için Fotoğraf Şifreleme Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 4.1 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Lifetime Memori Inc.
Hidely; Android işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarınızda bulunan fotoğraflarınızı şifreleyerek saklamanıza olanak sağlayan kullanımı kolay bir fotoğraf şifreleme uygulamasıdır.

Hidely; Android işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonlarınızda bulunan fotoğraflarınızı şifreleyerek saklamanıza olanak sağlayan kullanımı kolay bir fotoğraf şifreleme uygulamasıdır.

Tamamen ücretsiz olarak kullanıcılara sunulan uygulama ile Android cihazlarınızda bulunan tüm fotoğraflarınızı kolayca şifreleyebilirsiniz. Bu sayede fotoğraflarınıza sizden izinsiz başkalarının erişimini engellemiş olursunuz. Ayrıca bu işlemden sonra Android cihazlarınız ile çekmiş olduğunuz fotoğraflarınız direk olarak şifreli ortama kaydolur.

Bunun yanı sıra şifrelenmiş fotoğraflarınızı arkadaşlarınızla ve ailenizle paylaşmak istediğinizde uygulama bunun için link paylaşım sistemi sunuyor. Uygulamada fotoğraflarınız için bir süre sonra kendiliğinden otomatik olarak imha edilen linkler üretilir. Bu linler sayesinde fotoğraflarınızı başkaları ile paylaşabilirsiniz. Ancak endişe etmeyin. Linkler belirli bir süre sonra kullanılamaz olacaktır.

Daha Fazla Göster
Hidely indir
DİĞER SÜRÜMLER